+ صدای منو در حالی میشنوید که خوان، دو تا تب اونوری، داره حرف میزنه :| 

+ بعد از 15 روز، یه صبح از سال 99 رو به واسطه کلاس خوان دیدیم =)

+ از 12 دیشب تا 7 امروز که خودکار بیدار شدم، 3 بار بیدار شدم و خوابیدم :/

+ حالا خوان جون داره چی درس میده؟ 100 فعل با حرف اضافه شون -_- آخه این 7 صب بیدار شدن داره؟ :|| همیشه این فایل هاشو بعنوان مطلب اضافه میفرستاد :|

+ دیشب رو باید ثبت کنن توی تاریخ. چرا؟ چون هر دو دقه یبار یه استاد درمیومد از توی گوشی ( مثل نامه ای که مادر رون ویزلی براش فرستاد توی هاگوارتز و نامه هه خودشو میخوند و بعد پاره میشد) و نامه با صدای استاد خونده میشد. سه شنبه 8 صب تحلیل دستوری، دوشنبه ترجمه داستان فلان ساعت 9 صبببب . همه 4 تا فایل آنالیز گراماتیک کار بشه و .  . اما تیر آخر میدونی چی بود؟ اینکه استاد گرامر ترم پیش، بجای اینکه به شاگردای خودش تکلیف بده و تایم کلاس رو مشخص کنه، برای ما فرستاد تکالیف رو و گفت دوشنبه کلاس مجازی =)))))))))))) آخه چرا؟

+ چندین پست پیش، گفته بودم که دپارتمان ما سخت گیر ترینه. چرا؟ چون ما از 1 اسفند به روال کلاسای حضوری داریم میریم کلاس مجازی و این در حالیه که بقیه گروه ها یدونه کلاس مجازی تا امروز تشکیل ندادن :/ شاید باورتون نشه اما ما همونایی هستیم که ترم 4، هفته اول از 8 صب شنبه تا 3 عصر چهارشنبه، بی خطا همه کلاسهامون تشکیل شد=))) دکتر ش. بهمون لقب مقاوم ترین ورودی رو داد=)))

+ گویا وسط کلاس هم توانایی پست گذاشتن دارم =) 

پس تو کجایی که نمیبینمت؟

من از این خونه بیرونم نمیرم :دی

لورکا، کافکا، رمانتیسیسم و چند روایت معتبر

,کلاس ,رو ,مجازی ,نامه ,صب ,کلاس مجازی ,چرا؟ چون ,و نامه ,8 صب ,بعد از

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینکران ( الاستومر ، ساپورت ، لرزه گیر ) من و زندگی دنیای mhds کد هدیه و تخفیف تپسی و اسنپ تور | تور مالزی | تور مالزی سنگاپور | تور ارزان | تور لحظه آخری شهر الکترونیک آموزشگاه زبان اینترنتی حکمت سوالات و جواب های درس ۱ اجتماعی نهم راه اجتهاد اون روی سگ من نوستالژیک